Aktualności

PSPG POLSKA SP. Z O.O. ŁĄCZY SIĘ Z LANDWELL SYSTEMS INTELLIGENT ASSET CONTROL aktualności

PSPG Polska Sp. z o.o. (AutomatyBHP) ma przyjemność ogłosić swoje połączenie z Landwell Systems of Americas i Landwell Systems Europe w celu sprzedaży i integracji automatycznych maszyn o nazwie KAZIK i MIETEK mających za zadanie przeprowadzanie inteligentnej kontroli wydań magazynowanych artykułów osobom do tego uprawnionym. Ta unikalna współpraca obejmuje Amerykę, Europę, Bliski Wschód oraz Afrykę.

KAZIK i MIETEK wykorzystują najnowocześniejsze technologie identyfikacji, zapewniające śledzenie, kontrolę oraz monitorowanie przedmiotów podlegających odpowiedzialności, takich jak breloczki, pagery, laptopy, tablice rejestracyjne, broń palna i wiele innych.

Operatorzy mogą zaprogramować system tak, aby wydawał/odbierał przedmioty tylko upoważnionym użytkownikom w określonym harmonogramie. Ponadto, system ma możliwość generowania przeróżnych raportów audytowych, szczegółowo opisujących co, kto, gdzie i kiedy pobrał z maszyny wydającej lub do niej zwrócił.

„Decyzja, aby rozszerzyć działalność o obecność Landwell Systems była logicznym krokiem w naszej strategii biznesowej co daje nam ogromne możliwości na tych rynkach i regionach, które mają ogromny potencjał ze względu na rosnącą liczbę ludności i rozwijający się przemysł.” (eng: „The decision to expand with Landwell Systems presence was a logical step for our business growth strategy and offer us tremendous opportunities in these markets, and regions that hold vast potential due to their growing populations and emerging industries”)– powiedział Michał Kwiatkowski, dyrektor generalny (CEO) PSPG Polska Sp. z o.o. (AutomatyBHP) Industrial Vending Machine.

O nas: Od 2006 roku PSPG Polska Sp. z o.o. jest pionierem w wytwarzaniu zautomatyzowanych inteligentnych maszyn do śledzenia kluczy i innego rodzaju majątków osobistych, opracowując unikalne branżowe rozwiązania oprogramowania. Obecnie PSPG Polska Sp. z o.o. sprzedało tysiące instalacji na terenie wspólnot mieszkaniowych, szpitali, obiektów wojskowych, instytucji rządowych, salonów samochodowych, wieżowców, uniwersytetów i kompleksów biurowych na całym świecie.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt: biuro@automatybhp.eu

Wróć do aktualności